ORFEN demek, Sonuç Odaklı ve Güvenilir demektir.

Sonuç odaklı ve güvenilir hizmet anlayışımızı bir de sektörde temsilcisi olduğumuz markalara ve destek olduğumuz projelere sorun.
HAKKIMIZDA

Sektörde en geniş referans ve tecrübe

1974 yılında kuruluşu ile ahşap işleme endüstrisine hizmet etmeye başlayan ORFEN, geçen zaman içinde gerçekleştirdiği Tesisler, Mühendislik, Müşavirlik hizmetleri ile sektörde en geniş referans ve tecrübeye sahip olma gururunu taşımaktadır.

Vizyon

ORFEN, ulusal ve uluslararası ölçekte faaliyet gösterdiği piyasaları yakından takip ederek, verimlilik ve otomasyon üzerine yeni teknoloji ve sistemleri portföyüne alarak katma değerli hizmetler üretmek hedefindedir.

Misyon

ORFEN, ülkemiz ekonomisine ve faaliyette bulunduğu ensdüstrilerdeki diğer firmalara katkı sağlamak ve üretim alanında daha fazla verimlilik ve istihdam sağlamak için çalışmaktadır. Bu misyon doğrultusunda hizmetler sunmakta ve uluslararası firmaların ürün ve sistemlerini ülkemize getirmektedir.

Değerlerimiz

Farkımız ve Temel Değerlerimiz

Dürüstlük: Etik kurallara uymak,

İnsana ve Fikirlere saygı: Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize değer vermek, fikirleri dinlemek ve çalışanlara karşı eşit davranmak,

Azimli olmak: Çalışkan olmak, görev ve sorumlulukları tutku ile yapmak,

Müşteri odaklılık: Varlık sebebimiz olan müşterilerimizin temel isteklerini doğru anlamak ve karşılayabilmek, bir söz verildiyse yerine getirmek, müşteriyi memnun etmek için çaba göstermek,

Sürekli kendini geliştirmek: Yenilikleri öğrenmek, daha iyisini yapmak için çaba göstermek, eğitime önem vermek,

Çevreye saygılı olmak: Çalışma koşullarını ve ürünlerini doğaya ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlamak, çalışanlarımızda farkındalık yaratıp onları bilinçlendirmektir.

Bizi tercih eden firmalar arasında siz de yerinizi alın

ORFEN hizmet kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız. Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

TEMSİLCİLİKLER

Türkiye temsilcisi olduğumuz kuruluşlar

ORFEN hizmet kalitesi ile, Türkiye’de temsil ettiğimiz kuruluşlar.