MODUL SYSTEME, Uzun süreli deneyim ve optimum çözümler sunan bir şirket.

30 yılı aşkın süredir sektörde olan MODUL SYSTEME, pano imalat işiniz için bireysel makine tedariğinden benzersiz bir ek hizmet paketi ile komple üretim tesislerine kadar çözümler sunuyor.

MODULE SYSTEME, aynı zamanda saman, küspe ve geri dönüştürülmüş ahşap gibi alternatif hammaddelerin kullanımına da öncülük ederek ekonomik çözümler sunmaktadır.

Ahşap Esaslı Panel Endüstrisi için Komple Tesis ve Makine Teslimatı

Kapsamlı bilgi ve deneyim ile bir tesisin profesyonel bir şekilde transferini güvence altına alıyoruz. Kalifiye bir ekip, sökümden paketlemeye, nakliyeye ve yeniden kuruluma ve devreye almaya kadar transferin tüm aşamalarına katılır.

MODUL SYSTEME ayrıca yeni bir tesis için yeni ve ikinci el makinelerin bir karışımını sunabilir veya mevcut tesislere yeni makineler dahil edebilir. MODUL SYSTEME ayrıca kanıtlanmış teknolojilere dayalı mineral bağlı yonga levha (çimento veya alçı) üretmek için tesisler sunmaktadır.

ORFEN, Module Systeme Türkiye Satış Temsilcisi

Module Systeme hizmeti, üretim hattını etkileyen yerel gereksinimler ve koşullar göz önünde bulundurularak deneyimli mühendisler tarafından kapsamlı danışmanlık ve bireysel proje tasarımı ve planlamasını içermektedir.

Module Systeme Türkiye Temsilcisi ORFEN, bu profesyonel hizmetleri firmanıza ait tesisler için sizlere sunmaktadır.
Module Systeme Services