LIMAB Logo

LIMAB, sensörler ve ölçüm sistemleri için uzman bir şirket.

LIMAB, lazer sensörler ve temassız ölçüm sistemleri geliştirme konusunda uzun bir geleneğe sahiptir. 1979 yılından beri LIMAB, boyut ve kusur ölçümleri için lazer tabanlı sensörler ve sistemlerde dünya lideri haline gelmiştir.

LIMAB, özellikle ürün kalitesini iyileştirme ve üretim maliyetlerini düşürme konusunda müşterilerine destek olmaktadır. Bugün itibari ile tüm kıtalarda çok çeşitli uygulamalara son teknoloji sistemler sunmaktadır.

Limab Banner
Limab Panel Profiler

Boyutların ve kusurların temassız ölçümü için sistemler ve sensörler

LIMAB, Endüstriyel uygulamalarda boyutların ve kusurların temassız ölçümü için sistemler ve sensörler sağlamaktadır. Özellikle ahşap esaslı levhalar, alçıpan levhaları için temassız lazer sensörleri ile kalınlık, ebat ölçümü ve kusur tespiti gibi konularda çözümler sunmaktadır.

Sunulan çözümler, şirketinizin/üretim tesisinizin üretimlerinin kalitesini ve rekabet gücünü artırır. Yapılan işin mükemmel olmasını sağlar.

ORFEN, LIMAB Türkiye Satış Temsilcisi

LIMAB endüstriyel ahşap işleme süreçleri için verimli ve kaliteli otomasyon çözümleri sunar.

LIMAB Türkiye Temsilcisi ORFEN, dilediğiniz sensör ve kesim ile ilgili otomasyon çözümlerinin satın alınması ve kurulması ile ilgili işlemleri üstlenmektedir.